Spacja Studio - biuro projektowe Katowice, Gliwice, Śląsk. Tworzymy piękne i funkcjonalne projekty wnętrz.
strzałka

Projekty

Poniżej przedstawiamy projekty naszego autorstwa.

 

Każdy z nich to osobna historia, inne potrzeby oraz osobowości Użytkowników.

 

Przy każdym z nich dołożyliśmy wszelkich starań, aby stworzyć dla naszych Klientów wymarzony Dom.

PROJEKTY

Spacja Studio - Architekt wnętrz Katowice

 

Architekt wnętrz Katowice

Projektowanie wnętrz mieszkalnych wymaga zrozumienia potrzeb Inwestorów, uważnego słuchania oraz znajomości możliwych do zastosowania rozwiązań projektowych.

 

Biuro projektowe - Katowice lub Gliwice

Pracownia architektury wnętrz Spacja Studio mieści się w Gliwicach. Ze względu na naszą lokalizację większość projektów realizujemy na Śląsku - w miastach takich jak Katowice, Zabrze, Rybnik, Tarnowskie Góry, Chorzów, Bytom, Sosnowiec, Tychy, Ruda Śląska, Siemianowice Śląskie, Mikołów.

 

Aranżacja wnętrz - projekty kuchni, salonów oraz łazienek

Projekt każdego pomieszczenia wymaga nieco innego podejścia, znajomości specyfiki materiałów używanych, np. w kuchni czy łazience. Podczas wykonywania projektu należy wziąć pod uwagę przyzwyczajenia Użytkowników oraz ich tryb życia.

 

Spacja Studio - architekt wnętrz

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w przygotowywaniu projektów wnętrz na terenie Śląska oraz okolic (Gliwice, Katowice, Kraków, Rybnik, Chorzów, Opole) jesteśmy w stanie zaoferować kompleksową usługę projektową, jak również polecić wielu wykonawców do realizacji projektu.

 

Architekt wnętrz Katowice, Śląsk, Gliwice - jak znaleźć odpowiedniego projektanta?

Celem każdej aranżacji wnętrz jest stworzenie przestrzeni, w której Użytkownicy będą czuli się dobrze. Dobrze zaprojektowane wnętrze podnosi jakość życia mieszkańców, a kreatywne rozwiązania zapewniają unikalność i wyjątkowość.

 

Zdalne projekty wnętrz

W skład naszej oferty wchodzą również zdalne projekty wnętrz. Taki projekt może powstać na bazie dostarczonej przez Klienta inwentaryzacji, jak również rysunków od dewelopera czy z projektu budowlanego. Projekty mieszczące się w takich miastach jak Warszawa, Poznań, Wrocław, Gdańsk czy Bydgoszcz realizowane są w trybie zdalnym.

INFORMACJE

2022 © Spacja Studio. Wszystkie prawa zastrzeżone.

+48 663 248 418

kontakt@spacjastudio.pl

Gliwice, ul. Zwycięstwa 10

Prosimy o wcześniejsze umawianie spotkań.

Spacja Studio