+48 663 248 418

kontakt@spacjastudio.pl

44-100 Gliwice, ul. zwycięstwa 10

2021 © Spacja Studio. Wszystkie prawa zastrzeżone

023 _ MIESZKANIE W KATOWICACH

PROJEKT: SPACJA STUDIO
ZAKRES: KOMPLEKSOWY PROJEKT WNĘTRZ
POWIERZCHNIA: 57 M2
RODZAJ WNĘTRZA: MIESZKANIE W BLOKU, NOWE BUDOWNICTWO

Wnętrza mieszkania w Katowicach autorstwa Spacja Studio prezentują jasny, ale zdecydowany charakter. Do klasycznego połączenie bieli, drewna i betonu dodane zostały błękitne tkaniny oraz malinowe akcenty, co nadaje im pogodnego, żywego wyrazu.

W pokoju dziennym najważniejszym elementem jest przytulna sofa, zachęcająca do relaksu. Na ścianie pod telewizorem zastosowano autorski dekoracyjny panel, z oświetleniem o ciepłej barwie. Centralną częścią strefy dziennej jest wysoki stół, będący zintegrowaną częścią zabudowy kuchennej. Jej wysoka część przechodzi płynnie w zabudowę przedpokoju, której fronty zostały wykończone lustrem, aby optycznie powiększyć wąski korytarz. Lustro znalazło się również na ścianie z drzwiami do WC, gdzie odbija światło z okna kuchennego i dodatkowo doświetla przedpokój.

W domowej pracowni znalazło się duże biurko projektowane na wymiar z miejscem do pracy dla dwóch osób. Blat biurka podnosi się, skrywając dodatkowe miejsce na przechowywanie. Pomieszczenie to pełni również funkcję pokoju gościnnego, dlatego znalazła się w nim rozkładana sofa.

Sypialnia została w całości zakomponowana kompleksową zabudową na wymiar - łóżko łączy się optycznie z szafkami nocnymi, z których jedna przechodzi płynnie w szafę. Funkcję wezgłowia pełnią tapicerowane panele ścienne, które znalazły się na całej szerokości ściany.