+48 663 248 418

kontakt@spacjastudio.pl

44-100 Gliwice, ul. zwycięstwa 10

2021 © Spacja Studio. Wszystkie prawa zastrzeżone

076 _ DOM W TARNOWSKICH GÓRACH

PROJEKT: SPACJA STUDIO
ZAKRES: KOMPLEKSOWY PROJEKT WNĘTRZ
POWIERZCHNIA: 110 M2
RODZAJ WNĘTRZA: DOM JEDNORODZINNY, NOWE BUDOWNICTWO

Projekt wnętrz domu w Tarnowskich górach to połączenie eleganckiego minimalizmu z nutką rustykalności. Charakterystycznym elementem kompozycji jest fornir drewniany o wyraźnym usłojeniu.

W salonie centralnym elementem jest przytulna narożna sofa, za którą znalazło się oświetlone lustro oraz kwietnik z wysokimi roślinami. Duża wyspa kuchenna płynnie przechodzi w stół jadalniany, przy którym znalazły się tapicerowane, wygodne krzesła.

W łazience do wykończenia ścian i sufitów wykorzystano mikrocement o jasnej barwie. Został on zestawiony z surowym kamieniem oraz okrągłym panelem ściennym z mchu, tworząc niecodzienny kontrast. Całość dopełnia fiolet na szafce umywalkowej oraz wieszaku nad wanną w kształcie poroża.

W pokoju dziecięcym znalazło się miejsce na podniesione łóżko oraz kryjówkę umieszczoną pod nim. Na przeciw wejścia umieszczona sporych rozmiarów szafę oraz regał, a w bardziej doświetlonej części stolik oraz huśtawkę. Ukośnie ułożone deski drewniane na podłodze oraz ścianie powiększają przestrzeń oraz nadają wnętrzu bardziej nieformalnego charakteru.