+48 663 248 418

kontakt@spacjastudio.pl

44-100 Gliwice, ul. zwycięstwa 10

2021 © Spacja Studio. Wszystkie prawa zastrzeżone

091 _ MIESZKANIE W KRAKOWIE

PROJEKT: SPACJA STUDIO
ZAKRES: KOMPLEKSOWY PROJEKT WNĘTRZ
POWIERZCHNIA: 55 M2
RODZAJ WNĘTRZA: BLOK MIESZKALNY, NOWE BUDOWNICTWO

Projekt wnętrz mieszkania w Krakowie tworzy kolorową, jasną przestrzeń mieszkalną dla pełnych energii mieszkańców.

Kolorystyka i materiały we wnętrzu zostały dobrane tak, aby miało ono pogodny charakter i wprawiało mieszkańców w dobry nastrój. Biel została połączona z jasnym drewnem oraz błękitem, a dopełniają je żółta sofa oraz cegła na ścianie.

Cała strefa dzienna to otwarta przestrzeń - przedpokój, salon, jadalnia oraz kuchnia są ze sobą maksymalnie połączone. Centralnym elementem jest tutaj żółta, miękka sofa, która wraz z dywanem tworzy kolorową, wypoczynkową "wyspę". Na ścianie z cegłą znalazła się dekoracyjna szafka RTV oraz wysuwany ekran do projektora zamontowanego na suficie.

Kuchnia zapewnia dużą ilość blatu roboczego oraz przechowywania. Zastosowanie półwyspu pozwala na przygotowywanie posiłków bez tracenia kontaktu z pozostałymi domownikami lub gośćmi.

Sypialnia została oddzielona od strefy dziennej loftowymi, przeszklonymi drzwiami. Duże tapicerowane łóżko jest najważniejszym elementem w pomieszczeniu. Kompozycja przestrzenna dopełniona jest przez drewniane lamele ścienne oraz duży, stojący obraz.

Wąska łazienka mieści dużą umywalkę z blatem, zabudowaną pralkę oraz duży prysznic na całą szerokość pomieszczenia. Połączenie płytek marmurowych z drewnopodobnymi, układanymi w jodełkę, dodaje pomieszczeniu nuty elegancji, którą przełamuje błękitna szafka pod umywalkę z charakterystycznymi żłobieniami na frontach.