+48 663 248 418

kontakt@spacjastudio.pl

44-100 Gliwice, ul. zwycięstwa 10

2021 © Spacja Studio. Wszystkie prawa zastrzeżone

077 _ DOM W ŻORACH

PROJEKT: SPACJA STUDIO
ZAKRES: KOMPLEKSOWY PROJEKT WNĘTRZ
POWIERZCHNIA: 111 M2
RODZAJ WNĘTRZA: DOM JEDNORODZINNY, NOWE BUDOWNICTWO

Projekt wnętrz domu w Żorach powstał dla młodej rodziny. W zestawieniu kolorystycznym dominują jasne materiały - biel, szarości, odcienie miedzi, dopełniane przez ciemniejszy granat i czarne akcenty.

W domu znalazły się dwie kuchnie - jedna reprezentacyjna, otwarta na salon, druga zamknięta, będąca królestwem pieczenia i gotowania.

W salonie obok telewizora znajduje się biokominek oraz fotel do czytania. Otwarta kuchnia z wyspą została częściowo oddzielona od jadalni szklaną ścianką, zabezpieczając przed chlapaniem podczas gotowania.

W łazience znalazł swoje miejsce panel z mchu, kontrastujący ze strukturalnymi płytkami pod prysznicem oraz szafką umywalkową w kolorze miedzi.

Miedź pojawia się również w domowym biurze. Szerokie biurko pozwala na komfortową pracę dwóch osób, a ukryte w zabudowie rozkładane łóżko służy w razie potrzeby odwiedzającym gościom.

W sypialni znalazło się przytulne, tapicerowane łóżko oraz spora toaletka z dużym lustrem.

Pokój dziecięcy został zaprojektowany tak, aby mógł służyć jak najdłużej dorastającemu użytkownikowi - od niemowlaka, po nastolatka. Przestrzeń na stolik do zabaw może zostać wypełniona praktycznym biurkiem, a łóżeczko pełnowymiarowym łóżkiem z szufladami.