+48 663 248 418

kontakt@spacjastudio.pl

44-100 Gliwice, ul. zwycięstwa 10

2021 © Spacja Studio. Wszystkie prawa zastrzeżone

066 _ APARTAMENT W WARSZAWIE

PROJEKT: SPACJA STUDIO
ZAKRES: KOMPLEKSOWY PROJEKT WNĘTRZ
POWIERZCHNIA: 80 M2
RODZAJ WNĘTRZA: DOM WIELORODZINNY, NOWE BUDOWNICTWO

Projekt wnętrz apartamentu w Warszawie powstał dla dwojga młodych ludzi, którym towarzyszy czworonożny przyjaciel labrador.

Mieszkanie zostało utrzymane w ciemnej tonacji, głównym połączeniem materiałowym jest grafit oraz drewno. Dla przełamania stonowanej kolorystyki w każdym pomieszczeniu pojawił się kolorowy element – zielona sofa w salonie, żółte łóżko w sypialni oraz fragmenty tapety z roślinnym motywem w łazience.

Strefę wejściową z salonem łączy duża drewniana zabudowa. Mieści ona garderobę z ukrytymi drzwiami oraz wysoką zabudowę kuchenną. Meble kuchenne z półwyspem tworzą kształt litery „L”, a od strony salonu kryją miejsce wypoczynku dla psa – pełnoprawnego członka rodziny.

W salonie najważniejszym elementem jest wygodna sofa z modułem wypoczynkowym. Po przeciwległej stronie znalazł się telewizor, za którym ściana została dekoracyjnie wykończona grafitowymi lamelkami, dodatkowo podświetlonymi, aby podkreślić powstałą strukturę.

W sypialni pierwsze skrzypce gra tapicerowane, żółte łóżko, którego tłem jest betonowa ściana. Dodatkowo znalazł się tam chowany ekran do projektora, lustro na zabudowie meblowej oraz toaletka.

Łazienka została podzielona na dwie strefy. Pierwsza to ciemna strefa przy wejściu, mieszcząca zabudowaną pralkę oraz dużą ilość miejsca na przechowywanie. Dalej dominuje połączenie betonowych płytek oraz drewna, a charakteru dodają podświetlone paski tapety o motywie roślinnym.