+48 663 248 418

kontakt@spacjastudio.pl

44-100 Gliwice, ul. zwycięstwa 10

2021 © Spacja Studio. Wszystkie prawa zastrzeżone

Najbardziej profesjonalne studio projektowe z niesamowitymi pomysłami.
Super kontakt z projektantem, dziękuję za współpracę.

_ Pani Julia

NAJWYZSZY POZIOM , PROJKET, WSPOLPRACA, KONTAKT, WSZYTSKO SUPER , BARDZO SUPER STUDIO, POLECAM

_ Pan Bartosz

Profesjonalne podejście do klienta, piękny projekt ze szczegółową dokumentacją, terminowość, cierpliwość i zaangażowanie pana Mateusza. Bardzo polecam 😊

_ Pani Marysia

Świetne niestandardowe pomysły. Piękny, nowoczesny i funkcjonalny projekt. Bardzo dobre zrozumienie potrzeb i oczekiwań klienta. Terminowość i pełen profesjonalizm. Gorąco polecam.

_ Pan Jarosław

SPACJA Studio wykonało dla nas projekt wnętrza niewielkiego domu wraz z zagospodarowaniem tarasu. Z efektów współpracy byliśmy zadowoleni od pierwszych szkiców aż po finalną dokumentację. Pan Mateusz zawsze miał dla nas czas i anielską cierpliwość. Bez problemu potrafił wyjaśnić nam - laikom zastosowane przez niego rozwiązania. SPACJA Studio zrealizowało naszą wizję w 100% ubierając ją w cieszące oko formy, barwy i materiały.
Dodatkowo, co jest również bardzo istotne, p.Mateusz jest przesympatycznym człowiekiem, a którym komunikacja przebiega w przyjacielskiej wręcz atmosferze. Z czystym sumieniem możemy polecić jego usługi.

_ Pan Bartłomiej

Wspaniała współpraca, otwartość na klienta i bardzo wysoki poziom profesjonalizmu. Do tego punktualność, dokładność i świetny funkcjonalny projekt. Bardzo polecam!

_ Pani Karolina

Zdecydowanie polecam. Jesteśmy z żoną bardzo zadowoleni z projektu. Świetny projekt, duża cierpliwość i pełen profesjonalizm. 💪👌👍

_ Pan Bartosz

Spacja Studio - projektowanie wnętrz - strona główna

_ REFERENCJE

OPINIE I OCENY KLIENTÓW