typ: mieszkanie deweloperskie
wielkość: 69 m2
inwestor: prywatny

MIESZKANIE W MYSŁOWICACH

Wnętrza mieszkania w Mysłowicach cechuje minimalistyczna kompozycja, na którą naniesione zostały odważne, mocno kontrastujące ze sobą materiały. Czerń i ciemne drewno zostały zestawione z granatem oraz mocnym wzorem płytek, tworząc przykuwające wzrok połączenie.

Drewniana obudowa wysokiej zabudowy kuchni i garderoby w przedpokoju stworzyła wizualnie kostkę, która łączy strefę wejściową z pokojem dziennym. Podobną funkcję pełni podwieszenie sufitu nad korytarzem i kuchnią.

Kuchnia ma mocno pobudzający charakter dzięki zastosowaniu mocno kontrastowych płytek na podłodze oraz ścianie. Stanowią one interesujące tło dla ciemnego drewna mebli oraz granatowych, tapicerowanych krzeseł.

Strefa salonu jest utrzymana w ciemnej tonacji - ściany i sufit są czarne, natomiast za sofą pojawiły się czarne cegły, które w delikatny sposób urozmaicają kompozycję pomieszczenia. W komodę pod telewizorem została wbudowana donica na dużych rozmiarów roślinność, dzięki której pokój dzienny nabiera bardziej relaksacyjnego wyrazu.

Sypialnia to prywatna strefa, służąca całkowicie do relaksu i wypoczynku. Okna oraz jedna ze ścian zostały w całości zakryte zasłonami, dzięki czemu całe pomieszczenie nabrało bardziej sybtelnego charakteru. Przy wejściu pojawiła się oddzielona wizualnie strefa, obejmująca szafę na ubrania oraz grafikę ścienną.

W łazience obok czerni i ciemnego drewna znalazły się czarno-białe płytki oraz wzorzysta tapeta z motywem roślinnym. Strefa kąpielowa została podkreślona przez obniżenie sufitu i podniesienie posadzki, a kształt wolnostojącej wanny mocno rysuje się na tle tapety. Nad umywalką oraz pod nią znalazła się duża powierzchnia lustra, mocno powiększająca przestrzeń pomieszczenia.

Spacja Studio  |  e-mail: kontakt@spacjastudio.pl  |  tel. 663 248 418