typ: mieszkanie deweloperskie
wielkość: 57 m2
inwestor: prywatny

PANORAMA 360°

MIESZKANIE W KATOWICACH 2

Wnętrza mieszkania w Katowicach prezentują jasny, ale zdecydowany charakter. Do klasycznego połączenie bieli, drewna i betonu dodane zostały błękitne tkaniny oraz malinowe akcenty, co nadaje im pogodnego, żywego wyrazu.
W pokoju dziennym najważniejszym elementem jest przytulna sofa, zachęcająca do relaksu. Na ścianie pod telewizorem zastosowano dekoracyjny panel, z oświetleniem o ciepłej barwie. Centralną częścią strefy dziennej jest wysoki stół, będący zintegrowaną częścią zabudowy kuchennej. Jej wysoka część przechodzi płynnie w zabudowę przedpokoju, której fronty zostały wykończone lustrem w celu optycznego powiększenia wąskiego holu. Lustro znalazło się również na ścianie z drzwiami do WC, gdzie odbija światło z okna kuchennego i dodatkowo doświetla przedpokój.
W domowej pracowni znalazło się duże biurko projektowane na wymiar z miejscem do pracy dla dwóch osób. Blat biurka podnosi się, skrywając dodatkowe miejsce na przechowywanie. Pomieszczenie to pełni również funkcję pokoju gościnnego, dlatego znalazła się w nim rozkładana sofa.
Sypialnia została w całości zakomponowana kompleksową zabudową na wymiar - łóżko łączy się optycznie z szafkami nocnymi, z których jedna przechodzi "płynnie" w szafę. Funkcję wezgłowia pełnią tapicerowane panele ścienne, które znalazły się na całej szerokości ściany.

Spacja Studio  |  e-mail: kontakt@spacjastudio.pl  |  tel. 663 248 418